Langeraar, maart 2019
Reglement voor het biljartkampioenschap van Ter Aar
Beste Deelnemers,
Er wordt gespeeld in twee groepen; van iedere groep plaatsen zich vier spelers in de finale.
Een plaats in de finale wordt bereikt door de volgnummers, die worden samengesteld  uit een
plaatsingscijfer voor de punten en een plaatsingscijfer voor het eindmoyenne.
Bij het maken van de poules is zo veel  mogelijk rekening gehouden met de wensen van de deelnemers
De indeling is waarschijnlijk niet naar de wensen van iedereen.
 We rekenen als WL op enig begrip!!
Bij plaatsing in finale door spelers met een niet officieel moyenne geldt de 20% regeling boven 
het startmoyenne wordt het aantal caramboles verhoogd door de wedstrijdleiding
Bij spelsoort Grote Hoek geldt dat de vastliggende speelbal moet worden opgelegd!
Het bestuur van Bv De Plas heeft besloten, dat de deelnemende leden van Bv De Plas 
maximaal 2 maal mogen arbitreren. 
Bij verhindering moeten zij zelf voor een vervanger zorgen (houdt rekening met kadertelling!!!)
De finale wedstrijden worden gespeeld op:             donderdag 23 mei 2019 aanvang 19.30 uur
                                                                                                                        vrijdag 24 mei 2019  aanvang 19.30 uur
zaterdag 25 mei aanvang 11.00 uur
Voor vragen en opmerkingen kunt U terecht bij de wedstrijdleiding.
Bij verschil van mening beslist de wedstrijdleiding. Hierover zal geen discussie mogelijk zijn.  
Wij doen ons best om het zo goed mogelijk te laten verlopen!
Datum Poules
Za 30 maart 5 René Fransen
Za 13 april 1 Rob Uyttewaal
Di 16 april 3 en 7 Leo Lips Martijn v.d. Bos Hans Mur
wo 17 april 4 en 8 Leo Lips Ferry Ruinard Paul Sassen Cor Groen in't Wout
Za 20 april 1 Leo Lips Arno v.d. Vlist
Di 23 april 3 en 7 Leo Lips Danny Kind Marco Mank
Wo 24 april 4 en 8 Leo Lips Hans Mur Cor Groen in't Wout
Ma 29 april 2 en 6 Rob Uyttewaal Peter de Rijk Lenno van Vliet
Di 30 april 3 en 7 Leo Lips Tinus van Tol Ruud van Emmerik
Za 4 mei 5 René Fransen
Ma 6 mei 2 en 6 Rob Uyttewaal Aad Plaisier
Wo 8 mei 4 en 8 René Fransen Willem Vork Sim Zwirs
Za 11 mei 1 Rob Uyttewaal Bert van Tol
Ma 13 mei 2 en 6 Rob Uyttewaal Chris Koot Leo Bruijgom
Za 18 mei 5 René Fransen
Als U verhinderd bent, moet U zelf voor een vervanger zorgen!!
Wedstrijdleiders:
Leo Lips 06-26288969 0297569617
Rob Uyttewaal 06-40776987
René Fransen 06-27386162